Drift Open 2023 w Kietrzu

Podobniej jak rok temu wybraliśmy się na Drift Open w Kietrzu. Tak blisko Nas bardzo dobrze zorganizowana impreza, która z roku na rok przyciąga coraz więcej kibiców. Tym razem oprócz samych wyścigów odbywały się wieczorne koncerty. Każdy wyścig to sporo emocji i zapachu spalonej gumy. (Wiadomo ekologom się to nie podoba ale co tam 🙂 ). Porównując tego roczne wyścigi do zeszłorocznych to na pewno było więcej „spotkań z balotami”. Ogólnie impreza przygotowana na wysokim poziomie. Jak zawsze znalazłoby się parę minusów, które zostaną wyeliminowane podczas kolejnych edycji.

Wiadomo jak są zawody to muszą być zwycięzcy i przegrani. W kategorii
– Master:
1. Kozłowski
2. Pilarczyk

– Pro:
1. Barzycki
2. Detmer

Cała klasyfikacja

Największymi wygranymi są kibice, którzy mogą przyjrzeć się z bliska takim zawodom. Trasa wyznaczona w centrum miasta więc spokojnie każdy kawałek trasy można zobaczyć. Również park maszyn otwarty dla kibiców. A zawodnicy chętni na rozmowy i zdjęcia.

Drift Open

Podczas Drift Open pogoda dopisała. Poziom samych zawodów również. Były kraksy, kłęby dymów nawet pojawił się ogień, który na szczęście został szybko stłumiony dzięki wspólnej akcji kierowców i straży pożarnej.

Galeria Drift Open 2023